Szkolenia Bhp

 • foto

  BHP i Zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy

  BHP i Zasady postępowania w razie wypadku w czasie pracy i w sytuacjach zagrożeń (np pożaru awarii) w tym zasady udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku Szkolenia BHP pracodawca powinien powtarzać w czasie trwania stosunku pracy pracownika w celu utrwalenia znajomości z tej dziedziny dodatkowo przedstawienia ewentualnych zmian. Kwestia częstotliwości szkoleń BHP związana jest z rodzajem i warunkami wykonywanej pracy. Nie.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Szkolenia BHP
  Komentarze: 0


 • foto

  Praktyka higienicznej HACCP GHP dokumentacje W przeciwieństwie

  Praktyka higienicznej HACCP GHP dokumentacje. W przeciwieństwie do obecnie dyrektyw, nie działają wprost na przedsiębiorcę a przepisy krajowe, nowe przepisy Unii Europejskiej przygotowane w formie rozporzadzeń, działają wprost na przedsiębiorcę urzędową kontrolę żywności i są nadrzędne krajowych, mogłyby być z niezgodne z ich zapisami. Rozporządzenia te odnoszą się do dotyczących GMP, GHP, HACCP, regulują sposób prowadzenia urzędowej kontroli żywności. Wymagania zawarte w przepisach zaczną.

  Dodany: 2020-02-04
  Kategoria: Szkolenia BHP
  Komentarze: 0


 • foto

  Szkolenie w zakresie BHP Planowanie procesu budowy

  Szkolenie w zakresie BHP. Planowanie procesu budowy z uwzględnieniem bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Szkolenie okresowe w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy na rzecz pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Celem artykułu na moim blogu jest uzupełnienie informacji i umiejętności szczególnie z zakresu: oceny zagrożeń występujących w procesach pracy dodatkowo niebezpieczeństwa związanego z tymi zagrożeniami, kształtowania.

  Dodany: 2019-12-09
  Kategoria: Szkolenia BHP
  Komentarze: 2