Budownictwo

 • foto

  Usługi budowlane Rodzaje umów budowlanych na usługi budowlane

  Usługi budowlane Rodzaje umów budowlanych na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, jacy chcą wiedzieć m. in.: w który sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są sposoby wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów połączonych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak scharakteryzować moment rozpoczęcia i zakończenia kontraktu, przypadający na różne okresy sprawozdawcze? Celem usług.

  Dodany: 2020-06-04
  Kategoria: Budownictwo
  Komentarze: 0


 • foto

  Proces budowlany projekt budowlany W publikacji internetowej

  Proces budowlany projekt budowlany. W publikacji internetowej Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- pojęcie inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono drobiazgowo tematykę procesu inwestycyjnego. Artykuł w sposób wszechstronny i wyczerpujący wyjaśnia zagadnienia i problemy, jakie stają zarówno przed inwestorami, w jaki sposób i wykonawcami.

  Dodany: 2020-04-17
  Kategoria: Budownictwo
  Komentarze: 2


 • foto

  warunki techniczne i budowlane 2020 którym powinny odpowiadać

  warunki techniczne i budowlane 2020 którym powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i Wpływ rozliczanych kosztów pośrednich na wynik kontraktu. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce.

  Dodany: 2020-02-18
  Kategoria: Budownictwo
  Komentarze: 2