Bhp

 • foto

  BHP i charakterystycznych wypadków przy pracy

  BHP i charakterystycznych wypadków przy pracy ze szczególnym uwzględnieniem wypadków powstałych na skutek niewłaściwej organizacji Szkolenia BHP pracodawca powinien powtarzać w czasie trwania stosunku pracy pracownika w celu utrwalenia wiedzy z tej dziedziny oraz przedstawienia ewentualnych zmian. Kwestia częstotliwości szkoleń.

  Dodany: 2020-05-25
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 0


 • foto

  Ocena ryzyka zawodowego Zakres bezpieczeństwa i higieny

  Ocena ryzyka zawodowego. Zakres bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie okresowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Celem artykułu na moim blogu jest uzupełnienie wiedzy i umiejętności szczególnie z zakresu: oceny zagrożeń występujących w procesach pracy także ryzyka związanego z tymi zagrożeniami,.

  Dodany: 2020-04-08
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 1


 • foto

  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych

  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych bezpieczeństwo i higiena pracy w szkole isap i kolejna ważna zadanie opisana w książce to reguły prowadzenia szkoleń bezpieczeństwo i higiena pracy w tym informacje do przeprowadzenia obowiązkowego szkolenia z aspektu udzielania pierwszej pomocy. Dla podwyższenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywających w szkole, wszyscy pracownicy.

  Dodany: 2020-02-15
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 2


 • foto

  Każdy podmiot na rynku w produkcji obrotu materiałami i wyrobami

  Każdy podmiot na rynku w produkcji obrotu materiałami i wyrobami przeznaczonymi do kontaktu z żywnością, zgodnie z ustawą z dnia sierpnia r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. z r. Nr , poz. z późn. zm.) jest obowiązany przestrzegać w zakładach zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) dobrej praktyki.

  Dodany: 2019-12-04
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 1